הצגת הילדים נסיך צפרדע

הצגת ילדים קסומה וחינוכית עפ"י האחים גרים בעיבוד חדשני מלא בהומור של הסופרת והמחזאית מרגלית אשוש ההצגה כתובה בשפה גבוהה ובחריזה. היא בעלת מסרים חינוכיים וערכיים לילדים. הצגת שני שחקנים ואיש סאונד שניהם בוגרי בית הספר הגבוה לאומנויות הבמה "בית צבי" . אנו מגיעים עם תלבושות מרהיבות, תפאורה יפיפייה כולה עשויה עבודת יד שירים ריקודים וסאונד מקצועי. ההצגה מתאימה לגילאי 3-9.

*ההצגה מאושרת פמי פרימיום תרבות לפריפריה

תקציר ההצגה 

כדור הזהב של הנסיכה נופל לבריכה. הצפרדע צולל עמוק אל תוך המים ומחזיר לה את הכדור בתנאי שתיקח אותו עמה אל הארמון. הנסיכה שוכחת מהבטחתה ברגע שהכדור בידה. אולם, הצפרדע אינו מוותר... האם יצליח הצפרדע לשכנע את הנסיכה לקיים הבטחתה?

*בהצגה מסרים חינוכיים: בזכות מסירות, אכפתיות, דאגה והסתכלות מעבר לחיצוניות. מתפתחת חברות אמת.

מחזה: מרגלית אשוש.  בימוי: אפרת אשוש. תפאורה וכוריאוגרפיה: אפרת אשוש. מוזיקה: חן גוסלר. תלבושות: קטיה גרשם. משחק: אריק מורדוך/יוסף קדוש ואפרת אשוש.

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם

טופס יצירת קשר
תיאטרון מושקע, על רמה, איכותי ביותר! היינו בהצגה "המשאלה של צבי" הצגה מקסימה עם משלב לשוני גבוה, אוצר מילים עשיר קטעי ריקוד מקפיצים ומסר משמעותי לילדים. תודה לשחקנים הנפלאים.
Danielle Abramovich
הייתי בהרבה הצגות ילדים ולא זוכרת הצגה שממשה ריתקה את כל הילדים (והמבוגרים) ככה. מקצועי משעשע יפה ומעניין. מסר יפה. אין רגעים מתים. שיתוף של הילדים בתבונה, ובמדויק. לא יותר מידיי ולא מעט מידיי, משחק מעולה.
מור נחמיאס
צפינו בהצגה ״האור של קיפודי״ מקסים מכל הבחינות, מוזיקה ושירים נעימים, תפאורה יפה, שחקנים מוצלחים ותלבושות מושקעות ! ישר כח, תצליחו, הילדים נהנו.. וגם אנחנו
Neta Ben
שתפו עם חברים...Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email