הצגת הילדים סוד מראת הקסם

הצגת ילדים קסומה וחינוכית על פי ספרה של הסופרת והמחזאית מרגלית אשוש  "סוד מראת הקסם".
 ההצגה כתובה בשפה גבוהה ותקנית ועוסקת בתכנים חינוכיים וערכיים מעולמם של הילדים: חברות, מעשה טוב, ומילות נימוס: תודה, סליחה ובבקשה. ..

הצגת שני שחקנים  בוגרי "בית צבי"- בית ספר גבוה לאומנויות הבמה ואיש סאונד וכוללת תלבושות מרהיבות, תפאורה מדהימה העשויה כולה עבודת יד. ההצגה מלווה בשירים מקוריים, פסקול לאורך כל ההצגה וסאונד מקצועי ע"י מלחין מהשורה הראשונה שעבד עם מחזות זמר והפקות רבות בארץ ובחו"ל.

* ההצגה מאושרת פמי פרימיום תרבות לפריפריה וסל תרבות ארצי- היצע נוסף.

*ההצגה מתאימה לגילאי גן עד ג'.

תקציר המחזה:

יפית מתארחת אצל סבתא. בבית יש חדר קסמים ובו מראת קסמים איתה אפשר להפוך לכול דבר שרק תירצו ולהגיע לכול מקום בעולם אך חשוב לחזור תמיד לפני שקיעת השמש… יפית פוגשת חברים ועוברות עליה הרפתקאות מרגשות. לפתע היא מגלה שחבריה בצרה אך השעה מאוחרת והיא חייבת לשוב הביתה, יפית מהססת מה עליה לעשות?… ולבסוף מחליטה לעזור… היא לא יודעת שהמעשה הטוב שעשתה יכול להפר כישוף כמו במטה קסם.

מחזה: מרגלית אשוש.  בימוי ומשחק: ערן יוסף, אריק מורדוך ואפרת אשוש. תפאורה וכוריאוגרפיה: אפרת אשוש. מוזיקה: חן גוסלר. תלבושות: קטיה גרשם.

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם

טופס יצירת קשר
תיאטרון מושקע, על רמה, איכותי ביותר! היינו בהצגה "המשאלה של צבי" הצגה מקסימה עם משלב לשוני גבוה, אוצר מילים עשיר קטעי ריקוד מקפיצים ומסר משמעותי לילדים. תודה לשחקנים הנפלאים.
Danielle Abramovich
הייתי בהרבה הצגות ילדים ולא זוכרת הצגה שממשה ריתקה את כל הילדים (והמבוגרים) ככה. מקצועי משעשע יפה ומעניין. מסר יפה. אין רגעים מתים. שיתוף של הילדים בתבונה, ובמדויק. לא יותר מידיי ולא מעט מידיי, משחק מעולה.
מור נחמיאס
צפינו בהצגה ״האור של קיפודי״ מקסים מכל הבחינות, מוזיקה ושירים נעימים, תפאורה יפה, שחקנים מוצלחים ותלבושות מושקעות ! ישר כח, תצליחו, הילדים נהנו.. וגם אנחנו
Neta Ben
שתפו עם חברים...Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email